HAKKIMIZDA


1999 yılında faaliyete başlayan ve Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Nurolbank, müşterilerine geniş bir skalada yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Sermaye yapısı ve donanımlı insan kaynağıyla Nurolbank, Türkiye’de yatırım bankacılığı alanında lider bankalar arasında yer alma bilinci ile ekonomik değer yaratmayı amaç edinmiş, uzun vadeli ilişkiler kurabileceği, çeşitli finansman ürünlerine ihtiyaç duyan müşterilere hizmet etmeyi hedeflemektedir.

Nurolbank, tüm müşterilerinin verimliliklerini yükseltip, içinde bulundukları risk düzeyini azaltarak, maliyetlerini anlamlı ölçüde kontrol altına alabilmelerini ve pazar paylarını artırabilmelerini sağlayan hizmetler sunmaktadır.

Nurolbank, teknik uzmanlığa ve yerel piyasa tecrübesine sahip profesyonellerden oluşan ekibinin bilgi ve deneyimleri sayesinde müşterilerinin ihtiyaçları ile uyumlu olarak;

  • Alternatif fon kaynağı sağlamak üzere yapılandırılmış finansman araçları,
  • Kompleks finansal modelleme,
  • Optimum finansal paket yapılandırılması,
  • Özsermaye finansmanı danışmanlığı,
  • Yerel ve uluslararası kuruluşlardan, sermaye piyasalarından yeni fon kaynakları yaratılması konularında yaratıcı, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaktadır.

    Nurolbank, temkinli ve sağlam öngörülerle oluşturulan banka yönetim politikaları ile yoluna devam etmektedir. Bankamız, günümüzün değişken, birbirine bağlı ve son derece rekabetçi olan pazarlarında, şirketler için doğru zamanda bilgi ve esnek finansal çözümlerle hizmet vermeye devam edecektir.

Enerji Politikamız