ÜST YÖNETİM


 • Özgür ALTUNTAŞ
  İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına 1993 yılında İstanbul Bankers Trust’da başlayan Altuntaş, sırasıyla Amsterdam, Bükreş ve Londra’da, Garanti Bankası, AMEX Bank, Credit Suisse ve Morgan Stanley’de Gelişmekte Olan Piyasalar Direktörü ve Türkiye Bölgesi Başkanı görevlerinde bulunmuştur. Ağustos 2011 tarihinde İstanbul’a dönen Altuntaş, Royal Bank of Scotland’da, Haziran 2013 tarihine kadar iki senelik bir süreçte Baş Genel Müdür Yardımcısı ünvanıyla hizmet vermiştir. 16 Eylül 2013 tarihinden bu yana Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevlerini sürdürmektedir.
 • Z. Babür HAKARAR
  Boğaziçi Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. İş hayatına 1995 senesinde Finansbank’ta uzman olarak başlayan Hakarar, sırasıyla Amsterdam’da Credit Europe ve Tosyalı Holding’te, Finans ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışmıştır. Z.Babür Hakarar, Eylül 2013 tarihinden bu yana Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Hazine'den sorumlu Genel Müdür Başyardımcısı görevini sürdürmektedir.
 • Dr. Murat ÇİMEN
  İTÜ, İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi’nden yüksek lisans ve doktorasını almıştır. İş hayatına 1996 yılında İnterbank’ta başlayan Çimen, 1999 yılında Nurol Yatırım Bankası, Proje Finansmanı ve Finansal Kiralama Bölümü’nde Kıdemli Uzman,Yatırım Bankacılığı Bölüm Başkanlığı, Yatırım Bankacılığı’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. 2017 yılından itibaren Krediler'den sorumlu Genel Müdür Başyardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
 • A. Murat KAVURGA
  Marmara Üniversitesi, Yabancı Diller Bölümü mezunudur. İş hayatına 1986 senesinde Adabank’ta Kıdemli Memur olarak başlayan KAVURGA, sırasıyla Chase Manhattan Bank Türkiye, Garanti Bankası Romanya ve Credit Europe Bank Moskova’da çalışma deneyimlerine sahiptir. Şubat 2014 tarihi itibariyle Nurolbank, Operasyon ve Bilgi Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
 • Semih S. NEZİR
  ODTÜ, İktisadi ve İdari İlişkiler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. İş hayatına 1986 yılında Interbank’ta başlayan NEZİR, Esbank Genel Müdürlüğü, Kredi Takip ve İzleme Seksiyon Müdürü olarak çalışmıştır. 2001 yılından itibaren Nurol Yatırım Bankası’nda görev yapmaya başlamış, 2019 yılından itibaren Mevzuat'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
 • Cenk ATMACA
  Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunudur. İş hayatına 1992 senesinde Finansbank’ta Yurt Dışı İlişkiler Bölümü’nde başlayan Atmaca, 1998-2000 arasında Fiba Bank’ta görev almıştır. 2000-2008 yılları arası Credit Europe Amsterdam’da Yurt Dışı İlişkiler Bölümünde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2008-2016 yılları arası Credit Europe Bank, Dubai Genel Müdürü olarak görev almıştır. 2018 yılından itibaren Nurolbank Finansal Kuruluşlar Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
 • Yeliz BİLGİN
  Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. İş hayatına 1998 yılında Finansbank A.Ş., Hazine Bölümü'nde Uzman olarak başlamıştır. 2007 yılından itibaren Nurol Yatırım Bankası A.Ş., Hazine Bölümü'nde Yönetmen olarak görev alan BİLGİN, Nisan 2011 tarihinden itibaren Yatırım Bankacılığı ve Proje Finansmanı Bölümü'nde Grup Müdürü olmuştur. Nisan 2015 tarihinden itibaren de Yatırımcı İlişkileri'nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.