ÜST YÖNETİM


 • Özgür ALTUNTAŞ
  İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına 1993 yılında İstanbul Bankers Trust’da başlayan Altuntaş, sırasıyla Amsterdam, Bükreş ve Londra’da, Garanti Bankası, AMEX Bank, Credit Suisse ve Morgan Stanley’de Gelişmekte Olan Piyasalar Direktörü ve Türkiye Bölgesi Başkanı görevlerinde bulunmuştur. Ağustos 2011 tarihinde İstanbul’a dönen Altuntaş, Royal Bank of Scotland’da, Haziran 2013 tarihine kadar iki senelik bir süreçte Baş Genel Müdür Yardımcısı ünvanıyla hizmet vermiştir. 16 Eylül 2013 tarihinden bu yana Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevlerini sürdürmektedir.
 • Z. Babür HAKARAR
  Boğaziçi Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. İş hayatına 1995 senesinde Finansbank’ta uzman olarak başlayan Hakarar, sırasıyla Amsterdam’da Credit Europe ve Tosyalı Holding’te, Finans ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışmıştır. Z.Babür Hakarar, Eylül 2013 tarihinden bu yana Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Hazine'den sorumlu Genel Müdür Başyardımcısı görevini sürdürmektedir.
 • Dr. Murat ÇİMEN
  İTÜ, İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi’nden yüksek lisans ve doktorasını almıştır. İş hayatına 1996 yılında İnterbank’ta başlayan Çimen, 1999 yılında Nurol Yatırım Bankası, Proje Finansmanı ve Finansal Kiralama Bölümü’nde Kıdemli Uzman,Yatırım Bankacılığı Bölüm Başkanlığı, Yatırım Bankacılığı’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. 2017 yılından itibaren Krediler'den sorumlu Genel Müdür Başyardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
 • Pınar ÇETİNEL
  Pınar Çetinel, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans ve London School of Economics yüksek lisans mezunudur. Kendisi hukuk kariyerine 2005 yılında başlamış olup, banka, finans ve sermaye piyasaları hukuku üzerine yoğunlaşan mesleki tecrübeye sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı hukuk bürosu tecrübeleri bulunan Sn. Çetinel, 2019 yılında Nurolbank Baş Hukuk Müşavirliği görevini üstlenmiş ve Ağustos 2022’de Hukuk ve Mevzuat Bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
 • Recep GÜL
  Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde Bankacılık ve Sigortacılık alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. İş hayatına 1990 yılında Standard Chartered Bank Türkiye Merkez Şubesi’nde başlamış, WestLB AG ve Portigon AG’de Bilgi Teknolojileri ve Finans bölümlerinde direktörlük görevlerinde bulunmuştur. 25 Mayıs 2015 tarihde Nurol Yatırım Bankası A.Ş.'de çalışmaya başlayan Recep Gül, Mali Kontrol, Operasyon ve Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
 • Çiğdem Güven
  Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’de hukuk alanında yüksek lisans ve doktora, İngiltere’de London School of Economics’te (LSE) bankacılık hukuku ve finansal regülasyon alanında yüksek lisans (LLM) eğitimini tamamlamıştır. 2001 yılında Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumunda Bankacılık Uzman Yardımcısı/Avukat ünvanıyla görevine başlayan GÜVEN, Haziran 2023 tarihine kadar aynı kurumda Bankacılık Kıdemli Başuzmanı olarak görev almıştır. Haziran 2023 tarihinde Nurol Yatırım Bankası A.Ş.’de İç Sistemlerden Sorumlu Grup Müdürü olarak göreve başlayan GÜVEN, Ocak 2024 tarihinden itibaren Mevzuat, Denetim ve Risk Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
 • Gülbin Çakır
  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine, 1998 yılında Emlak Bankası Yönetici Eğitimi Programı ile uzman yardımcısı olarak başlayan Gülbin Çakır, 2001-2018 yılları arasında Ziraat Bankası Hazine Yönetiminin çeşitli birimlerinde çalışmış; Haziran 2018 tarihinde aynı kurumda Finansal Kurumlar ve Yatırımcı İlişkileri Bölüm Başkanı olarak atanmıştır. KZI Bank ve Arap Türk Bank’ta yönetim kurulu üyeliği görevlerini de üstlenmiş olan Çakır, 26 Ocak 2024 tarihinde Nurol Yatırım Bankası A.Ş.'de Hazine’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır.
 • Cenk ATMACA
  Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunudur. İş hayatına 1992 senesinde Finansbank’ta Yurt Dışı İlişkiler Bölümü’nde başlayan Atmaca, 1998-2000 arasında Fiba Bank’ta görev almıştır. 2000-2008 yılları arası Credit Europe Amsterdam’da Yurt Dışı İlişkiler Bölümünde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2008-2016 yılları arası Credit Europe Bank, Dubai Genel Müdürü olarak görev almıştır. 2018 yılından itibaren Nurolbank Finansal Kuruluşlar Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
 • Sezai Tezcan
  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. İş hayatına 1995 yılında Koçbank’ta başlamıştır. Yapikredi Bankası ve Akbank’ta Özel Bankacılık iş biriminde Grup Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü ve Direktörlük görevlerinde bulunmuştur. 11.10.2023 tarihde Nurol Yatırım Bankası A.Ş.'de Özel Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaya başlamıştır.
 • Yeliz BİLGİN
  Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. İş hayatına 1998 yılında Finansbank A.Ş., Hazine Bölümü'nde Uzman olarak başlamıştır. 2007 yılından itibaren Nurol Yatırım Bankası A.Ş., Hazine Bölümü'nde Yönetmen olarak görev alan BİLGİN, Nisan 2011 tarihinden itibaren Yatırım Bankacılığı ve Proje Finansmanı Bölümü'nde Grup Müdürü olmuştur. Nisan 2015 tarihinden itibaren de Yatırımcı İlişkileri'nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.